Darba apraksts

Akciju sabiedrība "RĪGAS SILTUMS" aicina darbā siltumcentrāles "Vecmīlgrāvis" Operatīvās ražošanas grupas apkures iekārtas operatoru.

Galvenie darba pienākumi:

  • Nodrošināt SC "Vecmīlgrāvis" apkures iekārtu un to palīgiekārtu nepārtrauktu darbību atbilstoši to lietošanas instrukcijām.
  • Nodrošināt dispečeru dienesta noteiktā siltumapgādes režīma un siltumnesēja parametru ievērošanu.
  • Pastāvīgi sekot mēraparātu rādījumiem, izmantojot SC iekārtu vadības datorprogrammas.
  • Noteiktos laikos fiksēt siltumnesēja, kurināmā u.c. parametrus attiecīgajos žurnālos.
  • Periodiski veikt siltumcentrāles iekārtu, cauruļvadu un armatūras apgaitu.
  • Nepieciešamības gadījumā savas kompetences ietvaros veikt iekārtu apkopi un remontu.
  • Veikt šķeldas kurināmā pieņemšanu atbilstoši izstrādātajiem noteikumiem.
  • Veikt citus maiņas vadītāja (energodispečera) uzdevumus savas kompetences ietvaros.

Prasības kandidātiem

  • Pamata vai vidējās pakāpes profesionālā tehniskā izglītība, augstspiediena katlu mašīnista kvalifikācija.
  • Augstspiediena katlu mašīnistu kursi, ja nav iegūta augstspiediena katlu mašīnista kvalifikācija.
  • A2 valsts valodas prasmes pakāpe.
  • Nepieciešamās kompetences:

- prasme ātri pieņemt lēmumu paaugstināta stresa situācijā;

- prasme strādāt komandā;

- prasme apstrādāt un analizēt darba pienākumu izpildei nepieciešamo informāciju;

- spēja uzņemties atbildību par savu un citu personu drošību.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Darbu mūsdienīgā un profesionālā uzņēmumā.
  • Bruto algu EUR 940 mēnesī.
  • Personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu.
  • Papildus sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.
  • Darbu profesionālā kolektīvā.
  • Darba vietu Atlantijas ielā 51, Rīgā.

Kontaktpersona

Siltumcentrāles "Vecmīlgrāvis" vadītāja vietnieks Aigars Bečs – tālrunis 20002840.

Piesakoties vakancei, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu, kas pieejama šajā tīmekļa vietnē: https://www.rs.lv/lv/saturs/vakances-0, CV un motivācijas vēstule NAV jāiesniedz. Pieteikuma anketu un atsauksmes no iepriekšējā darba devēja lūdzam iesniegt līdz 2021. gada 19. aprīlim.

* Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, akciju sabiedrība “RĪGAS SILTUMS” informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases norisi;

2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir akciju sabiedrība "RĪGAS SILTUMS", kontaktinformācija: Cēsu iela 3A, Rīga, LV-1012. Papildus informāciju par personas datu apstrādi Jūs variet iegūt akciju sabiedrības "RĪGAS SILTUMS" tīmekļvietnē: https://rs.lv/saturs/atlase.

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#384143
Apkures iekārtas operators/-e