Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Apmācību speciālists

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Izstrādāt mācību materiālus un vadīt kursus un seminārus par Exigen produktiem un to moduļiem, kas tiek izmantoti risinājumu izstrādē klientiem. Kursu auditorija: Exigen darbinieki Rīgā, Lietuvā, Krievijā, Ukrainā, ASV.

  • Piedalīties dažādu programmizstrādes tehnoloģiju apmācību organizēšanā un/vai pasniegšanā Exigen darbiniekiem.

  • Piedalīties Exigen produktu mācību metodikas attīstīšanā.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība.

  • Zināšanas programmēšanā.

  • Labas angļu valodas zināšanas - spēja izstrādāt un pasniegt mācību kursus angļu valodā.

  • Pieredze kursu/semināru vadīšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

  • Komunikabilitāte.

Iespējams vienoties gan par pilnas slodzes (40h nedēļā), gan nepilnas slodzes (20 vai 30h nedēļā) darbu.

Piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu, lieliskas karjeras iespējas un citus papildu labumus

Cita informācija

Pieteikumu, lūdzu, sūtiet uz e-pastu jobs@exigengroup.lv.

Darba sludinājuma numurs
#11230