Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Apmetējs, iekšdarbu speciālists, flīzētājs,krāsotājs, celtniecības darbu vadītājs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 6779

Darba sludinājuma numurs

6779

Darba apraksts

Sakarā ar darbības paplašināšanu, nepieciešami visa veida iekšdarbu speciālisti. Darba samaksa, ņemot vērā izstrādi,200 - 400 Ls mēnesī.

Prasības kandidātiem

*ar pieredzi savā specialitātē
*prot vairākus celtniecības darbus
*darba disciplīnas stingra ievērošana
*prasme strādāt kolektīvā

Uzņēmums piedāvā

* Piedāvājam apdrošināšanas pakalpojumus
* Prēmijas pēc objekta nodošanas ekspluatācijā
* Darbiniekiem, kas nostrādājuši mūsu firmā vairāk par 6. mēnešiem, bez darba disciplīnas un darba drošības noteikumu pārkāpumiem- individuāli prēmēšanas noteikumi

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikumu vēstules un CV

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 1. janvāris
Ievadīts:
2004. gada 1. decembris
Bruto alga:
No 200 līdz 400 LVL mēnesī

Nodarbojas ar metāla konstrukciju apstrādi, krāsošanu, apstrādi ar pretuguns aizsardzības līdzekļiem, celtniecība, t.sk. visi iekšējās apdares darbi.
Telpu uzkopšanas darbi, darbs ar nekustamo īpašumu.