Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Apple ierīču un papildaprīkojuma servisa tehniķis/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Mēs paplašināmies un mūsu Apple Premium Service Provider tehniskajam centram nepieciešams Apple ierīču servisa tehniķis.

Pienākumi:

  • Ierīču un to aprīkojuma diagnostika, komponenšu nomaiņa, sekojot ražotāja noteiktajām instrukcijām un procedūrām.
  • Pavaddokumentu noformēšana.
  • Komunikācija ar servisa administratoru.
  • Komunikācija ar ražotāja servisa atbalsta dienestu (angļu val.)

Prasības kandidātiem

  • Gaidām inteliģentu, precīzu, ar kārtības izjūtu un interesi par IT un mobilo tehniku, servisa komandas spēlētāju.

  • Priekšroka kandidātiem ar priekšzināšanām par Apple tehnoloģijām, produktiem, kā arī iOS un MacOS operētājsistēmām.

  • Apple tehniķa sertifikāts ir vēlams, bet nav obligāts.

  • Angļu valodas zināšanas.

  • Pabeigta izglītība.

  • Piedāvājam nelielu, ļoti draudzīgu kolektīvu, kurš pārstāv jaudīgāko tehnoloģiju zīmolu pasaulē.
  • Nesmēķētājiem, kuri sporto vai ir citādi fiziski aktīvi, nodrošinām veselības apdrošināšanu.
  • Papildmotivāciju (bonusus).

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207748

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 900 - 1800 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 6. augusts
Ievadīts:
2020. gada 8. jūlijs

Vienīgais Apple Premium pārstāvis Latvijā

Skatīt visu