Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Aprūpētājs/-a

CVMarket.lv klients
Jūrmala

Darba apraksts

Psia Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka aicina darbā aprūpētāju.

Galvenie amata pienākumi:

  • Augstā profesionālā līmenī veikt aprūpētāja darba pienākumus klienta aprūpē.

Prasības pretendentam:

  • Vēlama aprūpētāja profesionālās kvalifikācijas apliecība.
  • Obligātas valsts valodas zināšanas.
  • Precizitāte darba pienākumu pildīšanā.
  • Teicamas komunikācijas un sadarbības spējas.
  • Augsta atbildības sajūta, spēja strādāt pastāvīgi un komandā.
  • Spēja strādāt paaugstinātās intensitātes apstākļos.

Piedāvājam:

  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Stabilu atalgojumu no 450 - 600 eiro (bruto).
  • Sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu.

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208235