2023-04-13 14:47:21

Apsardzes darbinieks/-ce

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Transporta kompānija aicina darbā iekšējā drošības dienesta apsardzes darbiniekus. Darba pienākumi:
  • Nodrošināt objektu fizisko apsardzi.
  • Veikt objekta iekšējās kārtības noteikumu ievērošanas kontroli.
  • Rīkoties ārkārtas situācijās.
  • Kontrolēt caurlaižu režīmu apsargājamā objektā.
  • Kontrolēt autotransporta iebraukšanu un izbraukšanu no apsargājama objekta.
  • Kontrolēt materiālo vērtību ievešanas un izvešanas kārtību no apsargājamā objekta.
  • Prasības kandidātiem

    Mēs sagaidām:
  • Iepriekšējo darba pieredzi apsarga vai līdzvērtīgā amata pozīcijā.
  • Apsardzes darbinieka sertifikātu.
  • Obligāta vidējā vai vidējā speciālā izglītība.
  • Spēju rīkoties stresa situācijās.
  • Ļoti labas latviešu, krievu valodas zināšanas, un angļu valodas pamatzināšanas.
  • Izteiktu precizitāti, augstu atbildības sajūtu, labas komunikācijas prasmes.
  • Uzņēmums piedāvā

    Mēs piedāvājam:
  • Iespēju strādāt stabilā uzņēmumā.
  • Darbu maiņās (12h viena maiņa).
  • Atalgojums 3.5 EUR/h pēc nodokļu nomaksas un sociālās garantijas.
  • Patīkamus darba apstākļus un draudzīgu darba vidi. Dosim ziņu kandidātiem, kuri tiks aicināti uz sarunu klātienē! Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".