Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Apsardzes darbinieks Līvānos

CV MARKET klients
Nav norādīta

Darba apraksts

AS Falck Apsargs aicina darbā:
apsardzes darbiniekus veikalā Elvi Līvānos. Elastīgs darba grafiks. Darba samaksa – no Ls 1,20 h pirms nodokļu nomaksas darbiniekiem ar apsardzes sertifikātu.

Prasības kandidātiem

  • vismaz 18 gadi
  • atbildības izjūta
  • latviešu , krievu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Apmaksātu atvaļinājumu un citas sociālās garantijas.
  • Mēs maksājam visus nodokļus no visiem ienākumiem, ko gūst mūsu darbinieki, līdz ar to visi ienākumi tiek ņemti vērā, aprēķinot arī darbnespējas lapu un ikgadējo atvaļinājumu apmaksu. Atrast aizstājēju - ir administrācijas, nevis paša darbinieka pienākums.
  • Uzņēmums maksā darbiniekiem pabalstus un piešķir apmaksātu papildu atvaļinājumu kāzu, bērna piedzimšanas un tuvu radinieku nāves gadījumā;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Apsardzes darbinieki ir apdrošināti 24 h diennaktī visā pasaulē.

Darba sludinājuma numurs
#17939

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 30. decembris
Ievadīts:
2006. gada 30. novembris

Skatīt visu