Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Apsardzes kontrolieris-sargs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 25041

Darba sludinājuma numurs

25041

Darba apraksts

- caurlaižu režīma nodrošināšana;
- personu un transporta drošības kontrole;
- gatvība rīcībai ārkārtējos gadījumos.

Prasības kandidātiem

- Vismaz vidējā izglītība;
- Latviešu un krievu valodas zināšanas;
- Apsardzes darbinieka sertifikāts;
- LR IeM Policijas departamenta izsniegta apliecība par tiesībām rīkoties ar šaujamieroci;
- Iepriekšējā pieredze apsardzes jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;
- Atbildības sajūta un labas komunikācijas spējas.

Uzņēmums piedāvā

- interesantu darbu augošā uzņēmumā;
- profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas;
- stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Lidosta - lieliska starta vieta tavas karjeras lidojumam!

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2007.gada 15.jūnijam, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi uz kādu amatu pretendējat:

pa pastu - Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes pag., Rīgas raj., LV 1053, Latvija;
pa faksu – 7211767; 7668260
pa e-pastu – vakance@riga-airport.com.
kontaktālrunis - 7207482.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 15. jūnijs
Ievadīts:
2007. gada 25. maijs

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.