Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Arhitekts/-e, arhitekta palīgs/-dze

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 181123

Darba sludinājuma numurs

181123

Darba apraksts

SIA "Grand Eko" aicina mūsu komandai pievienoties arhitektu vai arhitekta palīgu.

Pienākumi:

  • Ēku apsekošana, datu ievākšana, ēku uzmērīšana.
  • Būvprojektu izstrāde.
  • Vienkāršoto fasādes atjaunošanas projektu izstrāde.
  • Pārbūvju un atjaunošanas būvprojektu izstrāde.
  • Tehnisko dokumentu formu un projektu sadaļu sagatavošana.
  • Asistēšana uzņēmuma vadītājam.

Prasības kandidātiem

  • Vismaz iesākta augstākā izglītība inženierzinātņu/ arhitektūras/ vides zinātņu vai radniecīgās nozarēs.
  • Iepriekšēja pieredze projektēšanas vai būvniecības jomā.
  • Zināšanas un izpratne energoefektivitātes jomā.
  • Labas latviešu valodas zināšanas, krievu valodas zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība (vēlama).
  • Labas datorprasmes (AutoCAD, ZWCad, Word, Excel).
  • Augsta atbildības izjūta, labas organizatoriskās spējas, prasme strādāt komandā, precizitāte.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un dinamisku darbu augošā kompānijā.
  • Darbs - pilna slodze, pastāvīgs darbinieks.
  • Labu darba kolektīvu.
  • Progresīvu darba apmaksas sistēmu.
  • Darba vietu Rīgā (Pārdaugava).

Profesija: Arhitekts
Kompānijas nosaukums: SIA ”Grand Eko”
Reģistrācijas numurs: 40103410373
Vēlamā izglītība: Ne zemāka par augstāko
Valodu zināšana: Latviešu, Krievu
Darba laiks: 09.00 - 17.00, darbadienās
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava
Adrese, iela: Pulka iela 3/11

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 8. marts
Ievadīts:
2018. gada 7. februāris

Uzņēmums "Grand Eko" ieņem stabilu pozīciju savā nozarē, pateicoties saviem darbiniekiem, kas ir Latvijā atzīti savas nozares profesionāļi.
Esam uzņēmums, kas sevī apvieno trīs nozares: Energoefektivitātes paaugstināšana, Arhitektūra un projektēšana, un Projektu vadība.

Mūsu mērķis ir klientu uzticība, tāpēc pakalpojumus piedāvājam par izdevīgākajām cenām un ar augstāko kvalitāti, ko apliecina mūsu klienti un sadarbības partneri.