Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Arhitekts

CV MARKET klients
Jelgava

Darba apraksts

* Ēku un būvju projekēšanas un plānošanas darbu veikšana.
* Iespēja darbu apvienot ar mācībām arhitektūras un būvniecības specialitāšu studentiem.

Prasības kandidātiem

* Pieredze ēku un būvju arhitektūrā un plānošanā.
* Prasme strādāt ar CAD programmām.
* Spēja strādāt komandā.

* Piedāvājam veidot jaunu, progresīvu komandu ēku un būvju projektēšanā.
* Nodrošinām ar darbam nepieciešamajām, atbilstoši aprīkotām telpām.
* Atalgojums progresīvs, atbilstošs veiktajam darbam.

Cita informācija

* Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi: strongsia@inbox.lv

Darba sludinājuma numurs
#4582

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Jelgava
Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks vai līgumdarbs
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 27. jūnijs
Ievadīts:
2004. gada 27. maijs

Arhitektūra, projektēšana, interjera dizains, celtniecība, remontdarbi

Skatīt visu

You are applying to:
Arhitekts
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!