Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Arhitekts

CVMarket.lv klients
Jelgava
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

* Ēku un būvju projekēšanas un plānošanas darbu veikšana.
* Iespēja darbu apvienot ar mācībām arhitektūras un būvniecības specialitāšu studentiem.

Prasības kandidātiem

* Pieredze ēku un būvju arhitektūrā un plānošanā.
* Prasme strādāt ar CAD programmām.
* Spēja strādāt komandā.

* Piedāvājam veidot jaunu, progresīvu komandu ēku un būvju projektēšanā.
* Nodrošinām ar darbam nepieciešamajām, atbilstoši aprīkotām telpām.
* Atalgojums progresīvs, atbilstošs veiktajam darbam.

Cita informācija

* Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi: strongsia@inbox.lv

Darba sludinājuma numurs
#4582
Tu piesakies uz:
Arhitekts