Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

SIA "Rīgas veselības centrs" aicina darbā rehabilitācijas pakalpojumu koordinatoru filiālē "Ķengarags" (uz noteiktu laiku).

Prasības:

  • Vispārējā vidējā izglītība.
  • Prasme lietot datorprogrammas.
  • Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Vēlme un interese strādāt ar cilvēkiem, iejūtība un augsta atbildības sajūta.
  • Vēlama klientu apkalpošanas pieredze.

Pienākumi:

  • Profesionāla pacientu apkalpošana.
  • Sniegt nepieciešamo informāciju par pieņemšanas laikiem, maksas pakalpojumiem, pacientu iemaksas iekasēšanas kārtību.
  • Veikt klientu reģistrāciju, izmantojot datorprogrammas.

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darba vidi.
  • Profesionālu kolēģu komandu un draudzīgu kolektīvu.
  • Darba samaksu: 3,75 EUR (bruto) stundā. Pēc pārbaudes laika (3 mēnešiem) tiek noteikta piemaksa (mainīgā atalgojuma daļa – no iepriekšējā mēneša kopējiem faktiskajiem maksas veselības aprūpes pakalpojumiem, proporcionāli faktiski nostrādātajām stundām).
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.
  • Ievērojamas atlaides braukšanas maksai Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā.

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV!

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz otro atlases kārtu.

Pieteikumā iekļautie dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām. Informācija par amata pretendenta datu apstrādi pieejama šeit (http://rigasveseliba.lv/wp-content/uploads/2018/07/2018-07-20-Informacija-par-pretendenta-datu-apstradi.pdf).

Darba sludinājuma numurs
#211106

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pagaidu darbs
Alga: No 3.75 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 31. oktobris
Ievadīts:
2020. gada 9. oktobris

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!