2023-04-13 14:47:21

Ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators/-e

CVMarket.lv klients
No 3.75 €/st. Bruto

Darba apraksts

SIA “Rīgas veselības centrs” aicina darbā klientu un pacientu reģistratoru filiālē "Ķengarags" (uz noteiktu laiku).

Prasības:

  • Vispārējā vidējā izglītība.
  • Prasme lietot datorprogrammas.
  • Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Vēlme un interese strādāt ar cilvēkiem, iejūtība un augsta atbildības sajūta.
  • Vēlama klientu apkalpošanas pieredze.

Pienākumi:

  • Pieņemt un reģistrēt klientus un pacientus.
  • Izrakstīt pacientu ambulatorās kartes, nodrošināt to uzglabāšanu un izsniegšanu.
  • Sniegt nepieciešamo informāciju par ārstu un speciālistu pieņemšanas laikiem, maksas pakalpojumiem, pacientu iemaksas iekasēšanas kārtību.

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darba vidi.
  • Profesionālu kolēģu komandu un draudzīgu kolektīvu.
  • Darba samaksu: 3,75 EUR (bruto) stundā. Pēc pārbaudes laika (3 mēnešiem) tiek noteikta piemaksa (mainīgā atalgojuma daļa – no iepriekšējā mēneša kopējiem faktiskajiem maksas veselības aprūpes pakalpojumiem, proporcionāli faktiski nostrādātajām stundām).
  • Veselības apdrošināšana.
  • Ievērojamas atlaides braukšanas maksai Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā.

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV!

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz otro atlases kārtu

Pieteikumā iekļautie dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām. Informācija par amata pretendenta datu apstrādi pieejama šeit (http://rigasveseliba.lv/wp-content/uploads/2018/07/2018-07-20-Informacija-par-pretendenta-datu-apstradi.pdf).