Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Ārsts

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 133224

Darba sludinājuma numurs

133224

Darba apraksts

PMK mātes uzņēmuma 26 filiāles visā Vācijā pastāvīgi nodarbojas ar jaunu klietnu piesaisti un darba vietu meklēšanu. Jums varam piedāvāt darbu kā lielākajos slimnīcu tīklos, tā arī dažādos pansionātos un aprūpes namos visā Vācijā.

Prasības kandidātiem

•Diploms / dokumets, kas apliecina nepieciešamo kvalifikāciju
•Vācu valodas zināšanas (B2 sertifikāts)
•Iepriekšēja pieredze darbā
•Vēlme strādāt un pozitīva attieksme pret darbu

•Labi apmaksātu un pastāvīgu darba vietu pie kāda no mūsu klietiem
•Dzīvesvietu darba vietas tuvumā
•Draudzīgu un internacionālu darba vidi
•Atsaucīgus un izpalīdzīgus kolēģus

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Vācija
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 16. decembris
Ievadīts:
2012. gada 16. novembris

PMK PERSONAL MIT KOMPETENZ GmbH Filiāle Rīga ir Vācijas personāla atlases uzņēmuma pārstāvniecība Latvijā, kas nodarbojas ar medicīnas personāla darbiekārtošanu Vācijā.