Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ārsts

CV MARKET klients
Vācija

Darba apraksts

PMK mātes uzņēmuma 13 filiāles visā Vācijā pastāvīgi nodarbojas ar jaunu klietnu piesaisti un darba vietu meklēšanu. Jums varam piedāvāt darbu kā lielākajos
slimnīcu tīklos, tā arī dažādos pansionātos un aprūpes namos visā Vācijā.

Prasības kandidātiem

  • Diploms / dokumets, kas apliecina nepieciešamo kvalifikāciju
  • Vācu valodas zināšanas (B2 sertifikāts)
  • Iepriekšēja pieredze darbā savā profesijā
  • Vēlme strādāt un pozitīva attieksme pret darbu

  • Labi apmaksātu un pastāvīgu darba vietu pie kāda no mūsu klietiem
  • Bezmaksas praksi Vācijā (līdz 2 ned.)
  • Dzīvesvietu
  • Draudzīgu un internacionālu darba vidi
  • Atsaucīgus un izpalīdzīgus kolēģus

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#140502

Atrašanās vieta:
Vācija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 2500 - 8500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 8. augusts
Ievadīts:
2013. gada 11. jūlijs
Informācija par algu:
Alga tiek aprēķināta, ņemot vērā kvalifikāciju un darba vietas nosacījumus.

PMK PERSONAL MIT KOMPETENZ GmbH Filiāle Rīga ir Vācijas personāla atlases uzņēmuma pārstāvniecība Latvijā, kas nodarbojas ar medicīnas personāla darbiekārtošanu Vācijā (Licence Nr. 13/2012).
PIEDĀVĀJAM DARBU ĀRSTIEM (-ĒM)!

Skatīt visu

You are applying to:
Ārsts
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!