Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Asistente /-s

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 25864

Darba sludinājuma numurs

25864

Darba apraksts

 struktūrvienības ikdienas darba koordinēšana - telefonzvanu pieņemšana, sarakstes un lietvedības organizēšana, klienta izziņu sagatavošana, korespondences nosūtīšana, saņemšana un tās izplatīšana, kopēšana, faksu un e-pastu nosūtīšana;
 struktūrvienības apmeklētāju/klientu uzņemšana;
 atbalsta sniegšana struktūrvienības darbiniekiem ar klientu apkalpošanu saistītos jautājumos;
 efektīvas komunikācijas nodrošināšana starp Bankas struktūrvienībām.

Prasības kandidātiem

 augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
 darba pieredze līdzvērtīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību;
 ļoti labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
 komunikabilitāte, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
 spēja strādāt dinamiskos darba apstākļos gan patstāvīgi, gan komandā;
 labas prasmes darbā ar MS Office.

 uzsākt vai turpināt pilnveidot savu karjeru vienā no lielākajām finanšu kompānijām Baltijā;
 realizēt un attīstīt savu profesionālo zināšanu potenciālu;
 iegūt draudzīgus un profesionālus kolēģus;
 konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas.

Cita informācija

Pieteikumus un CV ar norādi "Asistente / -s" sūtiet uz AS “Parex banka” Personāla daļu, Smilšu ielā 3, Rīga LV-1522, e-pasts: Personnel@parex.lv, līdz š.g. 15.jūlijam.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 12. jūlijs
Ievadīts:
2007. gada 8. jūnijs

AS “Parex banka” aicina pievienoties mūsu draudzīgajai un profesionālajai komandai: