Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Asistents tirdzniecības un mārketinga departamentā

CV MARKET klients

Darba apraksts

 Sagatavot nepieciešamo dokumentāciju– vēstules, piedāvājumus klientiem, līgumus, līgumu pielikumus, klientu stratēģiskos plānus, izziņas no dažādām institūcijām u.c.
 Veikt datu ievadīšanu datu bāzē, apkopošanu, grafisku, ilustratīvu atainošanu, kā arī datu analīzi pēc definētiem kritērijiem.
 Vadīt komunikāciju un organizēt informācijas apmaiņu starp attiecīgajiem uzņēmuma departamentiem/dienestiem, kā arī starp saistītām struktūrvienībām G4S uzņēmumos pasaulē.
 Vadīt komunikāciju un organizēt informācijas apmaiņu ar uzņēmuma klientiem.
 Veikt pēcpārdošanas aptauju klientiem.
 Organizēt sadarbību veicinošus pasākumus uzņēmuma klientiem, tai skaitā sapulces, tikšanās, konferences, lietišķas tikšanās u.c.
 Veikt citus ar darba pienākumiem saistītus uzdevumus pēc tiešā vadītāja norādījumiem

Prasības kandidātiem

 Augstākā izglītība vai augstākās izglītības mācību iestādē studējošs students;
 Ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
 Lietevdības zināšanas;
 Prasmes lietot datorprogrammas (MS Office);
 Komunikabilitāte, augsta atbildības sajūta, precizitāte;
 Iemaņas liela apjoma datu apstrādē un grafiskā noformēšanā, analītiskas prasmes;

Uzņēmums piedāvā

 Profesionālu apmācību;
 Darbu stabilā un starptautiskā kompānijā;
 Pilnas sociālās garantijas;
 Konkurētspējīgu atalgojumu;
 Izaugsmes iespējas.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Asistents" uz e-pastu: janis.melngailis@lv.g4s.com līdz š.g. 6.septembrim.

Atbilstošie kandidāti tiks aicināti uz pirmo interviju.

Darba sludinājuma numurs
#52112

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2009. gada 6. septembris
Ievadīts:
2009. gada 25. augusts

Skatīt visu