Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Atslēdznieks/-ce

CV MARKET klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

Piedāvājam darbu atslēdzniekam ražošanas uzņēmumā "Gaujas Koks" Vangažos.

Jūs sagaida:

  • Atbildīgs darbs stabilā ražošanas uzņēmumā.
  • Profesionālas izaugsmes iespējas.
  • Stabila darba alga no 800 -1200 EUR uz rokas (1150 EUR -1700 bruto) atkarībā no pieredzes.
  • Bezmaksas transports līdz Rīgas centram un atpakaļ (darba vieta Vangažos).
  • Normāls darba laiks darba dienās no 8.00 līdz 17.00, sestdien, svētdien, svētku dienās - brīvs.
  • Sociālās garantijas.
  • Draudzīgi, atsaucīgi un zinoši kolēģi.

Ja Jūs vēlaties pievienoties mūsu komandai - aicinām pieteikties, sūtot savu CV.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze līdzīgā darbā.

  • Vēlme mācīties un attīstīties.

  • Augsta atbildības izjūta.

Cita informācija

Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#211842

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1150 - 1700 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 30. novembris
Ievadīts:
2020. gada 6. novembris

SIA “GAUJAS KOKS” ir viens no vadošajiem kokapstrādes un metālapstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs.

Kļūstot modernākai un efektīvākai, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas un jaunākās pieejas, uzņēmums turpina saglabāt tirgus pozīcijas un attīstības tempus.

Trijās ražotnēs Vangažos, Gulbenē un Jēkabpilī tiek nodarbināti vairāk nekā 450 darbinieki un lielākā daļa no SIA “GAUJAS KOKS” saražotās produkcijas tiek eksportēta uz dažādām pasaules valstīm.

Palielinoties darbības apjomiem, aicinām pievienoties mūsu komandai kompetentus, motivētus, enerģiskus un zinošus cilvēkus.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!