Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Atslēdznieks - santehniķis/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Nodrošināt sanitāri-tehniskās un apkures sistēmas darbu, veicot profilakses un remonta darbus.
  • Saņemot pieprasījumu vai konstatējot problēmu Lidostas sanitāri-tehniskās un inženiertehniskās sistēmās, veikt sanitāri-tehniskās un apkures sistēmas remonta darbus savas kompetences ietvaros.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība (vismaz): Vidējā profesionālā (santehniķa vai siltumtehniķa specialitātē).
  • Valodu zināšana: LV - Pamata līmenī (A2), vēlams ENG - Pamatzināšanas.
  • Autovadītāja apliecība: B kategorija.
  • Divu gadu profesionālā pieredze santehniķa vai siltumtehniķa specialitātē.
  • Apliecība "Sanitārtehnisko iekārtu montētājs".
  • darbam nepieciešamo būvniecību reglamentējošo dokumentu pārzināšana.
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte.
  • Analītiska domāšana.
  • Elastība, spēja strādāt spriedzes apstākļos.
  • Pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude.
  • Atbilstība likuma «Par aviāciju» 57.1. pantam.

Uzņēmums piedāvā

  • Amatalga no EUR 5,27 stundā (pirms nodokļu nomaksas).
  • Plašas izaugsmes iespējas.
  • Prēmijas par labi novērtētu darbu.
  • Atvaļinājuma bonuss papildus atvaļinājuma naudai vēl 70% apmērā no pamatalgas (no 2. darba gada).
  • Veselības apdrošināšana: iekļauta zobārstniecība un sports (pēc pārbaudes laika).
  • Pabalsti svarīgos dzīves gadījumos: laulība, bērna piedzimšana, Zinību diena u. tml.
  • Bezmaksas apsargāta autostāvvieta.
  • Aviobiļetes ar atlaidēm.
  • Veikals darbiniekiem – preces ar īpašām atlaidēm.
  • Sporta un atpūtas pasākumi kopā ar kolēģiem un ģimenēm, pasākumi bērniem.

Darba uzsākšana – vēlams 15.10.2019. vai vienojoties.
Sazināsimies tikai ar nākamajai kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#200286

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 5.27 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 9. oktobris
Ievadīts:
2019. gada 4. oktobris

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu