Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Atvērto durvju diena Latvijas Pastā!

CV MARKET klients

Darba apraksts

Piedāvājam darbu:
* klientu apkalpošanas speciālistiem, darbam pasta nodaļās;
* pastniekiem;
* preses un reklāmas piegādātājiem;
* autovadītājiem;
* apsargiem;
* palīgstrādniekiem.

Prasības kandidātiem

* atbildība par darba procesu un rezultātu.

Nāc uz ATVĒRTO DURVJU DIENĀM
Latvijas Pastā š.g. 10., 12. un 17.oktobrī plkst. 9.00, 11.00, 13.00 un 15.00

Norises vieta: Rīga, Stacijas laukums 1

Uzņēmums piedāvā

* darbu stabilā uzņēmumā;
* mūsdienīgu un modernu darba vietu;
* garantētu atalgojumu un sociālās garantijas;
* izaugsmes iespējas;
* darbam nepieciešamās bezmaksas apmācības;
* elastīgu darba laiku;
* nelaimes gadījumu un dzīvības apdrošināšanu.

Cita informācija

Tikšanās reizē iepazīstināsim Tevi ar Latvijas Pastu kā darba devēju, kā arī atbildēsim uz Tevi interesējošiem jautājumiem par darba iespējām!

Kontakttālrunis: 7018416 vai 7018922
VAS "Latvijas Pasts", Personāla attīstības daļa, Aspazijas bulvārī 24, Rīgā, LV-1050; e-pasts: personals@pasts.lv

Darba sludinājuma numurs
#16168

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 17. oktobris
Ievadīts:
2006. gada 6. oktobris

VAS Latvijas Pasts ir ne tikai lielākais pasta pakalpojumu sniedzējs Latvijā, bet ir arī līderis preses pakalpojumos un viens no vadošajiem ekspress pasta pakalpojumu sniedzējiem. No oktobra Latvijas Pasts klientiem piedāvā E-paraksta pakalpojumus, kā arī darbu ir uzsākusi jaunatvērtā pasta nodaļa "Sakta" un Pasta sūtījumu šķirošanas komplekss.

STRĀDĀT LATVIJAS PASTĀ IR AIZVIEN INTERESANTĀK UN AIZRAUJOŠĀK!

Skatīt visu