Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Auto elektriķis - diagnostiķis

CVMarket.lv klients
Cēsis

Darba apraksts

  • Automašīnu elektroiekārtu elementu pārbaude, nomaiņa un remonts;
  • Auto diagnostikas iekārtu lietošana darba procesā;
  • Auto signalizāciju un audio sistēmu uzstādīšana.

Prasības kandidātiem

  • Zināšanas automašīnu uzbūvē un remontu specifikā;
  • Atbilstoša izglītība elektronikas jomā;
  • Pozitīva un radoša attieksme pret darbu;
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un risināt problēmas;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru;
  • Vēlamas angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu stabilā uzņēmumā;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu atbilstošu darba rezultātam;
  • Kvalifikācijas celšanas iespējas;
  • Iespēja nodrošināt dzīvojamo platību.

Cita informācija

Lūdzam CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: Cēsis, Lenču iela 21, LV 4101 vai uz e-pastu: reifeks@reifeks.lv

Darba sludinājuma numurs
#48127