Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Auto elektriķis/-e

CV MARKET klients
Rēzeknes novads

Informācija par darbu

Atrašanās vieta: Rēzeknes novads
Darba amata apraksts: pilna slodze
Papildus informācija: pastāvīgs darbinieks

Alga: No 1400 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Ievadīts: 2020. gada 16. novembris
Sludinājums publicēts līdz:2020. gada 16. decembris

Darba apraksts

Ja esi atbildīgs/-a, spēj strādāt komandā un Tev ir atbilstoša pieredze, piedāvājam Tev iespēju strādāt mūsu komandā kā auto elektriķim/-ei.

Tavi pienākumi:

  • Veikt smago automašīnu, piekabju elektrosistēmu diagnostika un remontu.
  • Kvalitatīvi veikt automašīnu, piekabju remontdarbus un apkopes.
  • Prasmes lasīt tehnisko dokumentāciju un rezerves daļu katalogus.
  • Spēja strādāt ar automašīnu diagnostikas testeriem, kontroles iekārtām un citiem elektroniskajiem instrumentiem.

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām:

  • Pieredzi auto elektriķa amatā.
  • Pacietību un precizitāti.
  • Izpratni par auto uzbūves principiem.
  • Spēju strādāt patstāvīgi un komandā.
  • Prasmes patstāvīgi organizēt savu darbu.

  • Regulāras apmācības MAN Truck & Bus semināros gan Latvijā, gan ārzemēs.
  • Darbu stabilā un strauji augoša uzņēmumu grupā.
  • Profesionālas izaugsmes iespējas.
  • Veselības apdrošinošas polisi pēc pārbaudes laika beigām.
  • Draudzīgo kolektīvu un regulārus darbinieka izklaides pasākumus.
  • Darba algu no 1400 EUR mēnesī/bruto.
  • Darba vieta: Rēzekne.

Tālrunis informācijai: +371 2594 5049

Darba sludinājuma numurs
#212065

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 16. decembris
Ievadīts:
2020. gada 16. novembris

SIA MAIN SERVICE ir autorizēts MAN Truck & Bus servisa partneris Latgales reģionā, kas remontē un apkalpo MAN, VOLVO, SCANIA, DAF un Mercedes-Benz kravas automobiļus, autobusus un komerctransportu.
MAIN SERVICE veic pilna spektra apkopi un remontdarbus, iepriekšminētajiem kravas automobiļiem.
Papildus informācija uz www.mainservice.l

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!