Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Auto elektriķis

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 23614

Darba sludinājuma numurs

23614

Darba apraksts

• Realizēt uz klientu apmierinātību orientētu darbu.
• Pildīt individuālos un kopējos peļņas un servisa darba apjoma plānus.
• Profesionāli pārzināt automobiļu rezerves daļu atbilstību konkrētajam modelim.
• Pārzināt servisa instrumentu, specinstrumentu un iekārtu lietošanu.
• Pastāvīgi papildināt zināšanas, apgūstot ražotāja (izplatītāja) informatīvos materiālus un tahnisko dokumentāciju.

Prasības kandidātiem

• Izglītība : Vidējā speciālā / tehniskā.
• Zināšanas: Angļu valodas zināšanas tehniskās literatūras pārzināšanai, B kategorijas autovadītāja apliecība.
• Prasmes: Automašīnu uzbūve, ekspluatācija, iemaņas darbā ar datoru.
• Pieradze: 2 gadu pieredze attiecīgajā specialitātē
• Īpašības: Pozitīva attieksme, fleksibilitāte, disciplinētība, atbildības sajūta, radoša pieeja darbam.

• Darba grafiks:9.00 - 18.00 izņemot sestdienas un svētdienas.
• Konkurētspējīgs atalgojums: 5.20 Ls par pārdoto normstundu
• Darbavieta Rīgas centrā.
• Dinamisks uzņēmums.
• Pretīnākošs kolektīvs.
• Iespēja piedalīties interesantos kolektīvam organizētos atpūas un izklaides pasākumos.

Cita informācija

Pietekumu vēstules un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: normunds@norde.lv
tel: 6 7388400

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 25. maijs
Ievadīts:
2007. gada 25. aprīlis

Lielākais Nissan dīleris Ziemeļeiropā, strauji augošs uzņēmums,
ar 5 gadu pieredzi auto tirdzniecībā un apkalpošanā.