Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Auto pārdevējs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Realizēt uz klientu apmierinātību orientētu darbu.
  • Pildīt pārdošanas mašīnu plānus.
  • Realizējot individuālos plānus, noteikt, cik kontaktu tirdzniecības salonā, demonstrāciju, testa braucienu, telefona sarunu un izsūtīto vēstuļu nepieciešams šo plānu izpildei.
  • Veikt visu noteikto pārdošanas dokumentu savlaicīgu noformēšanu.
  • Pastāvīgi papildināt zināšanas, apgūstot ražotāja (izplatītāja) informatīvos materiālus un tehnisko dokumentāciju.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība : Augstākā / Vidējā speciālā (ekonomika, mārketings).
  • Zināšanas: Latviešu, angļu un krievu valoda, B kategorijas autovadītāja apliecība, datorzināšanas.
  • Prasmes: Automašīnu uzbūve, ekspluatācija, spēja strādāt komandā.
  • Pieradze: Divu gadu pieredze klientu piesaistīšanā un pārdošanas jomā.
  • Īpašības: Pozitīva attieksme, fleksibilitāte, disciplinētība, atbildības sajūta.

Uzņēmums piedāvā

  • Slīdošais darba grafiks.
  • Konkurētspējīgs atalgojums.
  • Darbavieta Rīgas centrā.
  • Dinamisks uzņēmums.
  • Pretīnākošs kolektīvs.
  • Izaugsmes iespējas.
  • Iespēja izmantot firmas autotransportu, Nissan atribūtiku, piedalīties interesantos kolektīvam organizētos atpūtas un izklaides pasākumos.

Cita informācija

Pietekumu vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: gatis@norde.lv

Darba sludinājuma numurs
#34713