Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Auto rezerves daļu pārdevējs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 22565

Darba sludinājuma numurs

22565

Darba apraksts

Auto rezerves daļu un riepu tirdzniecība, pasūtīšana un administrēšana. Klientu apkalpošana.

Prasības kandidātiem

- Spēja kontaktēties ar klientu.
- Augsti vērtēsim interesi un pieredzi auto detaļu un riepu tirdzniecībā.
- Labas angļu valodas zināšanas vēlamas.
- Sagaidam godprātīgu attieksmi pret darbu un darba devēju.
- Novērtēsim labas darba organizēšanas spējas.

Uzņēmums piedāvā

- Dinamisku un interesantu darbu augošā firmā.
- Labu atalgojumu labam darbiniekam, ar sociālām garantijām (Ls300 - 600)
- Izaugsmes spējas draudzīgā kolektīvā.

Cita informācija

Samēra robežās, darbs var tikt apvienots ar studijām.
Sagaidam tikai rakstiskus pieteikumus. CV sūtīt uz darbs@atlasmotors.lv vai fakss 731 0403.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

pilna slodze vai nepilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 12. aprīlis
Ievadīts:
2007. gada 2. aprīlis
Bruto alga bruto:
No 300 līdz 600 LVL mēnesī

ATLAS MOTORS ir neatkarīgs auto uzņēmums specializējoties AMERIKAS AUTOMAŠĪNĀS, kura darbība balstās uz 4 vaļiem: riepu, automašīnu, rezerves daļu tirdzniecība un auto serviss. Mūsu ilgstošās pastāvēšana vēsturē priecājamies par daudzajiem pastāvīgajiem klientiem, kuri mums ir zelta vērtē. Esam iemantojuši cieņu un respektu arī sadarbības partneru vidū Latvijā un ārpus tās, un - kas reizēm ir pat svarīgāk, ar ATLAS MOTORS rēķinās arī konkurenti.
Tuvāk ar mums var iepazīties www.atlasmotors.lv