Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Autoatslēdznieks

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Pilna automašīnas servisa sniegšana.
Darbs ar ekskluzīvām automašīnas riepām.

Prasības kandidātiem

- Tehniskā izglītība vai interese par tehniskām lietām
- Darba pieredze līdzīgā darbā
- Darba pieredze riepu montāžā
- Latviešu un krievu valodas zināšanas

Mēs piedāvājam darbu stabilā, augošā uzņēmumā, kas ir ekskluzīvs automašīnu riepu ražotāja pārstāvis Latvijā.
Draudzīgu kolektīvu un motivējošu darba algu.

Cita informācija

CV vai pieteikuma vēstuli ar norādi "Autoatslēdznieks" sūtīt uz:
info@temp-team.lv

Darba sludinājuma numurs
#36237