Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

AUTOMAŠĪNU PĀRDEVĒJS/-A

CV MARKET klients

Darba apraksts

- augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība
- labas zināšanas par automašīnas uzbūvi un darbību
- pārzināt automašīnu tirgus tendences Latvijā
- teicamas latviešu (rakstos un vārdos), labas krievu, vēlamas angļu vai vācu valodas zināšanas
- B kategorijas autovadītāja apliecība
- labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office)
- labas prezentēšanas spējas, prasme pārliecināt un argumentēt, augsta atbildības sajūta

Prasības kandidātiem

- kvalitatīva klientu apkalpošana, nodrošinot ar nepieciešamo informāciju
- teicami pārzināt uzņēmuma pakalpojumus un piedāvājumu
- pildīt uzņēmuma noteiktos automašīnu pārdošanas plānus
- veikt visu noteikto pārdošanas dokumentu savlaicīgu noformēšanu
- pārzināt konkurējošos produktus, cenas, aprīkojumu un konkurentu darba metodes
- pārzināt automašīnu nolietojuma metodes un prast tās izklāstīt klientiem

Uzņēmums piedāvā

- atbildīgu darbu mūsdienīgā uzņēmumā
- iespēju nopelnīt atbilstoši savām spējām

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV ar norādi AUTOMAŠĪNU PĀRDEVĒJS/-A !

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#128002

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 3. maijs
Ievadīts:
2012. gada 19. aprīlis

Pilnvarotais „Hyundai”, „Mitsubishi” un „Nissan” automašīnu izplatītājs Latvijā.

Skatīt visu