Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Automehāniķis

CV MARKET klients

Darba apraksts

* Mercedes Benz kravas autobusu remonts

Prasības kandidātiem

* tehniskā izglītība
* darba pieredze attiecīgā darbā vismaz 1 gads
* godīga attieksme pret darba pienākumiem

Uzņēmums piedāvā

* stabilu atalgojumu
* sociālās garantijas
* apmācības un izaugsmes iespējas
* veselības apdrošināšanu
* dažādus uzņēmuma organizētus atpūtas pasākumus

Cita informācija

Lūdzam Cv un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: inga.strazdina@eps-serviss.lv vai pa faksu 76000167 vai adresē: Bukaišu iela 3a, Rīga, LV-1004 līdz 2006.gada 30.novembrim.

Darba sludinājuma numurs
#16110

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 33300 - 44300 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 30. novembris
Ievadīts:
2006. gada 5. oktobris

Jau 12 gadus mēs piedāvājam klientiem Rīgā un visā Latvijā stabilus un kvalitatīvus maināmo paklāju nomas pakalpojumus. Mēs lepojamies ar atsaucīgiem un profesionāliem darbiniekiem un rūpējamies par viņu labsajūtu mūsu uzņēmumā.

Skatīt visu