Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Automobiļa vadītājs/-a

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

BIEDRĪBA “DZINTARKRASTA SERVISS” Sociālās aprūpes centrs pansionāts “Liepa” aicina darbā transportlīdzekļa vadītāju.

Prasības:

  • vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • vismaz trīs gadus ilgs attiecīgajai kategorijai atbilstošā transportlīdzekļa vadītāja stāžs;
  • valsts valodas prasme;
  • spēja orientēties Rīgā;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas spējas.

Darba apraksts:

  • vadīt transportlīdzekli, ievērot drošas braukšanas pamatprincipus un izvēlēties optimālo maršrutu;
  • sniegt atbalstu SAC aprūpētājiem un medicīnas personām aprūpes palīdzības nodrošināšanā
  • klientiem, savas kompetences ietvaros (klientu pārvietošana, pirmās palīdzības sniegšana);
  • uzraudzīt transportlīdzekļa tehnisko atbilstību, nodrošināt kārtību;
  • noformēt ceļazīmes.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu;
  • sociālās garantijas;
  • izaugsmes iespējas;
  • stabilu un atbildīgu darbu.

Normāls darba laiks - darba alga pārbaudes laikā 600 EUR

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstules!

Iepriekš pateicamies visiem, kas izrādīs interesi.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208491