Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Automobiļa vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
Rūjienas novads

Darba apraksts

SIA RŪJIENAS SALDĒJUMS darbam nepieciešams šoferis/ekspeditors.

Pienākumi:

  • Pārvadāt gatavo produkciju - saldējumu un ražošanas materiālus.
  • Iekraut un izkraut kravas.
  • Uzturēt autotransportu atbilstošā darba kārtībā.

Prasības:

  • C autovadītāja apliecība, 95. kods.
  • Precizitāte, atbildības sajūta.
  • Spēja mērķtiecīgi un patstāvīgi organizēt savu darbu.

Piedāvājam:

  • Interesantu darbu.
  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.
  • Atalgojums – bruto laga no 880 eur.
  • Kolēģu atbalstu darba procesā.

Gaidīsim Jūsu CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208136