Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Autovadītājs/-a

CVMarket.lv klients
Mārupes novads

Darba apraksts

Darbu var saņemt Autovadītāji!

Darba vakances Eiropas virzienā ekipāžā! Darbs uz apļiem pa vienam (Anglija-Benelux valstis). Darbs uz tentiem – apļi (Francija, Vācija, Itālija), kā arī uz tentiem Eiropas un Krievijas virzienā.
Interesanti darba nosācījumi, stabils un konkurētspējīgs atalgojums, profesionāla dispetčeru komanda, augsti kvalificēti kolēģi.

Piedāvājām darbu vadītājiem AR Pieredzi, kā arī konkursa kārtībā piedāvājām darbu vadītājiem BRZ pieredzes.

Prasības kandidātiem

- Vēlama starptautisko kravu pārvadājumu pieredze ar CE kategoriju (puspiekabi);
- Vadītāja karte;
- Obligāts 95 kods.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- Garantētu darbu;
- Atalgojumu atbilstoši darba kvalitātei;
- Regulāru atalgojuma izmaksu;
- Darbu ar jauniem Volvo 2011-2013 gada vilcējiem.

Sīkāka informāciju pa telefonu +37120201626, darba dienās no 9 līdz 18.

Darba sludinājuma numurs
#150274