https://www.cvmarket.lv/558020

Darba apraksts

Vai Tu vēlies strādāt par autovadītāju Norvēģijā (atkritumu izvešanā)?

Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos un darba apjoma palielināšanos aicinām autovadītājus ar C kategorijas (95. kods) autovadītāja apliecību darbam dažādās Norvēģijas pilsētās.

 

Darba laiks: 6.00-14.00 piecas dienas nedēļā.

Ikdienas pienākumos ietilpst atkritumu konteineru iztukšošana noteiktā maršrutā, kas ik dienu atšķiras. Darbs notiek lielākoties komandā pa divi. Jāstrādā jebkādos laika apstākļos, darbs nav fiziski viegls un ir dinamisks - jāvelk konteineri līdz mašīnai, jāiztukšo un jānogādā atpakaļ, tad jābrauc uz nākamo adresi.

 

Darbs pastāvīgs, gada laikā paredzēts piecas nedēļas ilgs atvaļinājums. Nepieciešamības gadījumā ar darba devēju var vienoties par papildu brīvdienām.


Prasības kandidātiem


  • C (95. kods) kategorijas autovadītāja apliecība;

  • pieredze autovadīšanā;

  • laba fiziskā sagatavotība;

  • augsta atbildības izjūta;

  • spēja strādāt patstāvīgi un efektīvi;

  • vēlme apgūt norvēģu valodu.


Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam stabilu darbu ar labiem darba apstākļiem un sociālajām garantijām. Darbs Norvēģijas kompānijā, pa tiešo, bez starpniekiem. Palīdzam nepieciešamo dokumentu, darba atļaujas, nodokļu kartes, bankas konta noformēšanā. Darbu uzsākot, darbinieks tiek apmācīts pienākumu izpildei.

Atalgojums – 32418,75 NOK bruto mēnesī (199,50 NOK/h), kandidātiem ar divu gadu pieredzi šādā darbā bruto alga ir 33393,75 (205,50 NOK/h). Samaksa arī par virsstundām. Nodokļu likme pēc nodokļu tabulas ir 27-34%. Atvaļinājuma nauda - 12% no bruto algas (vidēji apmēram no 45000 NOK neto).

Dzīvesvietu nodrošinām pirmajam laikam, īres maksa tiek norēķināta no pirmās algas. Vidēji mēnesī īres maksa ir no 4600 līdz 5500 NOK par istabu. Lai nodrošinātu sev iztiku pirmajam mēnesim, nepieciešams no 1500 līdz 3000 NOK atkarībā no individuālajiem ēšanas paradumiem.

Darba devējs piedāvā avansa iespēju pirmajā darba mēnesī.

Noformējam nepieciešamos dokumentus iebraukšanai, kā arī apmaksājam karantīnas periodu pēc ierašanās Norvēģijā.

 

Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālruni 004796829803 (Jānis Repelis).

CV sūtiet elektroniski.


Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.


Darba sludinājuma numurs
#558020
Autovadītājs/-a
Tu piesakies uz:
Autovadītājs/-a
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!