2023-04-13 14:47:21

Autovadītājs/-a

CVMarket.lv klients
No 700 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

SIA "AUTO KADA", kas nodarbojas ar kravas automašīnu, autobusu un piekabju rezerves daļu un aprīkojuma tirdzniecību, aicina darbā autovadītāju-ekspeditoru preču piegādei Rīgā un tās apkaimē. Darba pienākumi:
  • Precīza un efektīva preču un pasūtījumu piegāde klientiem.
  • Prasības kandidātiem

    Galvenās prasības:
  • B kategorijas vadītāja apliecība un veiksmīga pieredze līdzīgā amatā.
  • Precizitāte un atbildības sajūta.
  • Pozitīva attieksme un labas komunikācijas prasmes.
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Vēlama tehniskā izglītība un/vai zināšanas kravas auto un piekabju jomā.
  • Uzņēmums piedāvā

    Mēs piedāvājam:
  • Stabilu, pilnas slodzes darbu nozarē vadošajā uzņēmumā (darba vieta – Kaibalas iela 16, Rīga).
  • 500 EUR/neto (pēc nodokļu nomaksas) atalgojumu.
  • Labus darba apstākļus, draudzīgus un atsaucīgus kolēģus. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".