Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Autovadītājs ekspeditors/-e

CV MARKET klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

Darba vakances Eiropā - darbs ekipāžā.
Interesanti darba nosācījumi, stabils un konkurētspējīgs atalgojums.

Piedāvājām darbu vadītājiem AR Pieredzi, kā arī konkursa kārtībā piedāvājām darbu vadītājiem bez pieredzes.

Sīkāka informāciju pa telefonu, darba dienās no 9 līdz 18.

Prasības kandidātiem

Prasības:
- Vēlama starptautisko kravu pārvadājumu pieredze ar CE kategoriju (puspiekabi);
- Vadītāja karte;
- Obligāts 95 kods.

Īpaši nosācījumi vadītājiem ar lielu pieredzi. Pēc stažēšanās ir iespēja strādāt savā ekipāžā un saņemt jaunu vilcēju.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- Garantētu darbu;
- Atalgojumu atbilstoši darba kvalitātei;
- Regulāru atalgojuma izmaksu;
- Darbu ar jauniem Volvo 2011-2013 gada vilcējiem.

Darba sludinājuma numurs
#152826

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 6. janvāris
Ievadīts:
2014. gada 19. decembris

Skatīt visu