Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Autovadītājs - ekspeditors

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 23635

Darba sludinājuma numurs

23635

CV MARKET klients Autovadītājs - ekspeditors

Darba apraksts

  • Veikt uzņēmuma lokālā datoru tīkla administrēšanu;
  • Nodrošināt nepārtrauktu un drošu datoru aprīkojuma (serveris, datori, printeri, switch, utt.) darbību;
  • Nodrošināt programmatūras instalāciju un konfigurāciju darba stacijās un serveros un citās konfigurējamās iekārtās;
  • Nodrošināt datu uzglabāšanu un atjaunošanu, sistēmas darbības traucējumu gadījumos;
  • Programmnodrošinājuma ekspluatācija, programmu regulāra atjaunināšana;
  • Lietotāju konsultēšana, tehniskais atbalsts;
  • Sekot līdz aprīkojuma uzturēšanai, nepieciešamo materiālu rezervēm;
  • Koordinēt stacionāro telefonu tīkla darbu.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze tīklu administrēšanā;
  • Pieredze un zināšanas darbā ar Linux / FreeBSD, Windows 2000/2003, Windows 95/98/2000/XP serveriem ( instalācija, tūnings, routing, firewall, mailserver, ftp, web servers, samba, nfs u.c. );
  • Prasmes strādāt ar MSSQL 2000, MySQL, PostgreSQL;
  • Pieredze darbā ar analīzes programmām MS Analysis Manager, Excel pivots. Prasmes pārvaldīt MS Office, Navision un e-pasta infrastruktūru;
  • Labas latviešu un krievu val. zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • Vēlama augstākā izglītība, kas saistīta ar informāciju tehnoloģijām;
  • Labām analītiskām un problēmu risināšanas spējām;
  • Spēja efektīvi plānot laiku un koncentrēties skaidru mērķu sasniegšanai un prioritātēm.

Uzņēmums piedāvā

  • Motivējošu atalgojumu;
  • Visas sociālās garantijas, t.sk. veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Enerģisku un dzīvespriecīgu kolektīvu;
  • Profesionālās attīstības iespējas.

Cita informācija

Interesentus lūdzu pieteikties, sūtot Jūsu CV un pieteikuma vēstuli uz

  • office@parkmv.lv;
  • sūtot CV pa faksu 7790130

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 6. maijs
Ievadīts:
2007. gada 25. aprīlis

SIA “Park MV” ir viens no lielākajiem ātras aprites patēriņa preču un alkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā. Uzņēmums ir dibināts 2000. gadā, un tajā šobrīd strādā vairāk kā 100 darbinieki.