Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Autovadītājs - informācijas apkopotājs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • iedodam maršrutu, izskaidrojam veicamo darbu,
  • jābrauc pa Latviju, jāapkopo informācija jāaizpilda atskaites,
  • jāiet uz veikaliem un uzņēmumem kā apkalpošanas novērtētājam,
  • vakarā jānodod atskaites

Prasības kandidātiem

  • darbu piedāvājam vecumā no 24 līdz 50 gadiem
  • Nepieciešama automāšīna jaunāka par 1997.gadu
  • Priekšroka mašīnai ar mazāku patēriņu

Uzņēmums piedāvā

  • samaksa 12 LVL dienā + 4 LVL amortizācija
  • apmaksāta degviela saskaņā ar maršrutu

Cita informācija

droši sūti e-pastu: datanet@sveiks.lv
droši zvani: 22100976

Darba sludinājuma numurs
#45359