Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Aviācijas drošības inspektora palīgs/-dze

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Iespēja gūt darba pieredzi Lidostā “Rīga”

  • Palīdzēsi veikt pasažieru un bagāžas drošības kontroli
    (darbs uz noteiktu laiku līdz 30.12.2019.)

  • Konsultēt un palīdzēt pasažieriem izmantot e-vārtus (ieeja pirms drošības kontrolpunkta)

  • Informēt pasažierus par aviodrošības prasībām un palīdzēt sagatavoties drošības kontrolei

  • Salīdzināt pasažieru bagāžas reģistrācijas uzlīmju datus ar pasažieru iekāpšanas karšu datiem

  • Darbs maiņās: 4 strādā/ 2 brīvas, maiņas no plkst. 5:00 līdz 14:00, 14:00 - 23:00. Studentiem/ skolēniem – iespējams vienoties par grafika pielāgošanu

Prasības kandidātiem

  • Nav nepieciešama iepriekšēja darba pieredze
  • Izglītība: pamata (var būt skolēns, students)
  • Valodu zināšanas:
    - Latviešu valoda: labā sarunvalodas līmenī
    - Angļu valoda: sarunvaloda
    - Krievu valoda: sarunvaloda
  • Vecums: vismaz 18 gadi

Citas prasības

  • Atbildības sajūta
  • Labas komunikācijas spējas
  • Pozitīva attieksme pret klientiem un kolēģiem
  • Prasme strādāt komandā un sadarboties
  • Noturība stresa situācijās

Uzņēmums piedāvā

  • Amatalga no EUR 3,50/ stundā (pirms nodokļu nomaksas)

  • Iespējams strādāt 1 vai 2 mēnešus, vai līdz gada beigām

  • Iespējams apvienot darbu ar mācībām/ studijām

  • Pilnveidosi plaši noderīgas prasmes – svešvalodu, komunikācijas, saskarsmes un komandas darba prasmes, strādājot dinamiskā vidē
    Iespēja iegūt jaunu profesionālu pieredzi un izmēģināt darbu perspektīvā nākotnes profesijā

  • Pozitīvas darba izpildes rezultātā -priekšroka, kandidējot uz citām atbilstošām vakancēm lidostā “Rīga”
    Citi bonusi:

  • Bezmaksas apsargāta autostāvvieta

  • Bezmaksas autobuss: ārpus sabiedriskā transporta darba laika Rīgas robežās, Jūrmalā, Mārupē, Piņķos, Dreiliņos, Valdlaučos, Babītē, Baložos, Rāmavā, Skultē, Jaunmārupē, Ķekavā, Tīrainē, Katlakalnā, Salaspilī, Olainē

  • Veikals darbiniekiem – preces ar īpašām atlaidēm

    Pieteikšanās līdz 03.10.2019. Darba uzsākšana 15.10.2019.
    Sazināsimies tikai ar nākamajai kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#200432

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 3.5 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 10. oktobris
Ievadīts:
2019. gada 9. oktobris

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu