Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Aviodrošības apskates inspektors

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 22746

Darba sludinājuma numurs

22746

Darba apraksts

- veikt pasažieru un viņu bagāžas drošības kontroli;
- caurlaižu režīma nodrošināšana un gatavība rīcībai ārkārtējos gadījumos.

Prasības kandidātiem

- vidējā izglītība;
- labas latviešu, angļu vai vācu un krievu valodas zināšanas;
- komunikabilitāte, atsaucīga un labvēlīga attieksme pret klientu;
- precizitāte darbu izpildē un augsta atbildības izjūta;
- ne jaunāki par 21 gadu (ES regulu prasības);
- nav saukts pie kriminālatbildības (ES regulu prasības);
- LR pilsonība (ES regulu prasības);
- jābūt labai krāsu izšķirtspējai.

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Apsardzes sertifikāts un ieroču nēsāšanas atļauja nav nepieciešama!

Lidosta - lieliska starta vieta tavas karjeras lidojumam!

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2007.gada 27.aprīlim, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi uz kādu amatu pretendējat:

pa pastu - Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes pag., Rīgas raj., LV 1053, Latvija;
pa faksu – 7211767; 7668260
pa e-pastu – vakance@riga-airport.com.

Ja līdz 2007.gada 18.maijam pretendents nesaņem atbildi, tas nozīmē, ka viņš attiecīgo atlases kārtu nav izturējis.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 27. aprīlis
Ievadīts:
2007. gada 5. aprīlis