Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

B2B pārdošanas speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Korporatīvo klientu meklēšana un piesaiste.
  • Aukstie zvani, lietišķā sarakste, uzņēmuma piedāvājuma prezentācija klientiem.
  • Efektīvas sadarbības uzturēšana ar esošajiem klientiem.
  • Sniegt klientiem atgriezenisko saiti par pasūtījuma statusu.
  • Dalība tematiskajās izstādēs.

Prasības kandidātiem

  • Jauno klientu meklēšanas prasmes.
  • Efektīvo darījumu pārrunu vadīšanas pieredze.
  • Pozitīvā pieredze līdzīgā amatā (pieredze apģērbu jomā tiks uzskatīta par priekšrocību).
  • Izcilas latviešu un angļu valodas prasmes.

Uzņēmums piedāvā

  • Iegūt darba pieredzi ar ārzemju sadarbības partneriem.
  • Pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par savu rīcību.
  • Pamatalgu un bonusus par uzstādīto mērķu sasniegšanu.
  • ELKOR darbinieka priekšrocības.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#182413

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 1000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 16. aprīlis
Ievadīts:
2018. gada 29. marts

ELKOR personāla vadība tiek realizēta, pamatojoties uz uzņēmuma stratēģiskās attīstības plāniem. Mūsu darbiniekiem piedāvājam dažādas priekšrocības darbinieku lojalitātes programmas ietvaros un perspektīvu karjeras izaugsmi, kā arī profesionālās pieredzes papildināšanu, dodoties ārzemju komandējumos un sadarbojoties ar preču ražotājiem vietējā un globālā mērogā.

Uzsāciet savas karjeras izaugsmi uzņēmumā, kas ieņem vadošās pozīcijas Latvijas mazumtirdzniecības tirgū, un novērtējiet visu mūsu piedāvāto attīstības iespēju klāstu. Mēs meklējam ieinteresētus, enerģiskus un mērķtiecīgus cilvēkus ar nepieciešamajām iemaņām, kas ļaus uzņēmumam sasniegt augstus rezultātus darbā.

Skatīt visu