Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Baltijas valstu reģiona vadītājs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Vai Jums ir pieredze pārdošanā?

Vai Jums ir atbildības sajūta?

Ja tā, tad šis darbs ir paredzēts Jums!

Darba vieta: Rīga un Latvijas, Lietuva un Igaunijas teritorija

Ar ko nodarbosities šajā amatā?

  • Darbs ar klientiem Baltijas valstīs
    • Klientu apkalpošana: piedāvājumu sagatavošana, pēcpārdošanas serviss, rezultātu uzraudzība
    • Jaunu patērētāju meklēšana, attiecību veidošana un attīstība ar viņiem
  • Rīgas filiāles vadībā, īpaši komerciālā ziņā
  • Pārdošanas mērķu kontrole un īstenošana, ziņošana

Prasības kandidātiem

Mēs meklējam tieši Jūs, ja Jums ir:

  • Pieredze automobiļu detaļās automobiļu vairumtirgotāji, autorizētais serviss, remontdarbnīcas)
  • Pieredze pārdošanā
  • Ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Ļoti labas poļu vai angļu valodas zināšanas
  • Derīga B kategorijas vadītāja apliecība
  • Pašpārliecība, lieliskas savstarpējo attiecību prasmes, orientācija uz mērķu sasniegšanu
  • Ļoti labas datorprasmes, īpaši MS Office
  • Pašdisciplīna, rūpība un precizitāte uzticēto uzdevumu izpildē

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu, ilgtermiņa sadarbību - mēs meklējam darbiniekus pastāvīgam darbam.
  • Amatam atbilstošu atalgojumu un ļoti pievilcīgu prēmiju sistēmu par sasniegtajiem rezultātiem
  • Attīstības iespējas - pieeja zināšanām, apmācības.
  • Lielisku darba atmosfēru - brīva atmosfēra, humora pilni jauni cilvēki
  • Darba rīkus: klēpjdators, mobilais tālrunis, automašīna

Darba sludinājuma numurs
#207687