2023-04-13 14:47:21

BĀRMENIS/-E restorānā-picērijā Storano

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

ELKOR aicina darbā bārmeni restorānā-picērijā "Storano". Tev tiks uzticēts:
  • ātri un kvalitatīvi pagatavot un pasniegt kafiju un dzērienus;
  • nodrošināt savlaicīgu dzērienu, bāra preču un inventāra pasūtīšanu profesionāla viesu apkalpošana.
  • Prasības kandidātiem

    Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:
  • patiesa vēlēšanās sarūpēt labāko saviem klientiem;
  • profesionālās iemaņas un vēlme pilnveidoties;
  • prasme strādāt gan individuāli, gan komandā;
  • atbildības sajūta un rūpīga attieksme. Darbā Tev būs nepieciešams:
  • darba pieredze (kafijas bārmeņa pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • prasme ātri mācīties kaut ko jaunu;
  • pozitīva attieksme pret darbu un dzīvi.
  • Uzņēmums piedāvā

    Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:
  • interesantu un dinamisku darbu;
  • atbalstu un darbu draudzīgā kolektīvā;
  • elastīgu darba grafiku;
  • stabilu atalgojumu, bonusus un sociālās garantijas. Gaidīsim Tavu CV! Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".