Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Bārmenis

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 43271

Darba sludinājuma numurs

43271

Darba apraksts

Klientu apkalpošana
darbs ar kases aparātu
ātri un kvalitatīvi pagatavot piedāvātos dzērienus
nodrošināt savlaicīgu dzērienu, bāra preču un inventāra pasūtīšanu

Prasības kandidātiem

Iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā
Ļoti labas saskarsmes spējas
Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, labas angļu valodas zināšanas
Vēlme apgūt jaunas iemaņas
Spēja strādāt komandā

Uzņēmums piedāvā

Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu
darbu lielā un stabilā uzņēmumā
elsatīgu darba grafiku

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli ar amata norādi lūdzam sūtīt uz e-pastu : info@balticbeach.lv vai faksu +371 7771420

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 27. jūnijs
Ievadīts:
2008. gada 27. maijs

Elegantā viesnīca „Baltic Beach Hotel” pilnībā atjaunota 2004. gadā. Pēc rekonstrukcijas viesnīca piedāvā 165 mūsdienu standartiem atbilstošus numurus pašā Jūrmalas centrā Rīgas jūras līča krastā. Jūsu ērtībām piedāvājam modernas un komfortablas, dažādu kategoriju viesnīcas istabas un apartamentus dārza mājiņā. Viesu atpūtai ir baseins ar jūras ūdeni, SPA procedūras, solārijs, somu un krievu pirts, divi bāri un restorāns "Caviar Club". Biznesa pasākumiem viesnīca piedāvā 11 konferenču zāles, biznesa centru un banketu zāli. Sākoties karstajai sezonai viesnīca vēlas papildināt savu kolektīvu ar pozitīviem, strādātgribošiem un aktīviemdarbiniekus, kuri vēlētos pievienoties jaukam kolektīvam. Tieši TEVI mēs meklējam.