Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Betonētājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 196508

Darba sludinājuma numurs

196508

Darba apraksts

  • Izgatavot kvalitatīvus saliekamā dzelzsbetona izstrādājumus, atbilstoši izsniegtajiem darba rasējumiem.
  • Veikt izgatavoto dzelzsbetona elementu pēcapstrādi – tīrīšanu, slīpēšanu, griešanu, kalšanu, špaktelēšanu.
  • Armatūras, armatūras sietu un ieliekamo detaļu montāža.

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšēja darba pieredze saliekamo dzelzsbetona konstrukciju izgatavošanā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Spēja lasīt un izprast rasējumus.
  • Latviešu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.
  • Spēja organizēt savu darbu, iniciatīva, mērķtiecība un precizitāte.

  • Pastāvīgu darbu rūpnīcas telpās - bez sezonalitātes ietekmes, visu gadu.
  • Cilvēkiem ar atbilstošu darba pieredzi piedāvājam dzīvesvietas nodrošināšanas iespēju Rīgā un Pierīgā.
  • Interesantu, atbildīgu darbu stabilā un starptautiskā uzņēmumā.
  • Darbu piecas dienas nedēļā ar brīvdienām sestdien un svētdien.
  • Stabilu, padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas
1200.00 līdz 2800.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas).
  • Veselības apdrošināšanu un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Lūdzam sūtīt CV vai pieteikumi ar norādi "BETONĒTĀJS". Papildus informāciju var iegūt, zvanot:
+371 26 454 411 (Baiba Artjukoviča, personāla lietvede)
+371 26 112 254 (Mārtiņš Bariss, ceha vadītājs)

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Rīgas rajons
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 18. jūlijs
Ievadīts:
2019. gada 25. jūnijs
Bruto alga:
No 1200 līdz 2800 EUR mēnesī

Consolis Latvija SIA ir viens no vadošajiem būvmateriālu un būvkonstrukciju ražošanas uzņēmumiem, kas Latvijā darbojas vairāk kā 10 gadus un piedāvā daudzpusīgus risinājumus celtniecības un infrastruktūras projektos, dzelzsbetona konstrukciju projektēšanu, ražošanu, piegādi un darba koordināciju.