Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Bilancspējīgs grāmatvedis

CV MARKET klients

Darba apraksts

kuram/-ai uzticēsim veikt
- kreditoru rēķinu apstrādi un apmaksas kontroli
- avansa norēķinu apstrādi un debitoru apmaksas kontroli
- kases uzskaiti
- ilgtermiņa ieguldījumu (nemateriālo, pamatlīdzekļu un finansiālo ieguldījumu) uzskaiti un kontroli
- grāmatojumus atbilstoši apstiprinātām uzņēmuma budžeta pozīcijām
uzticēsim sagatavot
- un apstrādāt banku dokumentus
- atskaites valsts institūcijām atbilstoši prasībām un noteiktajos termiņos
- dažādas atskaites pēc galvenā grāmatveža un finansu direktora norādījumiem

Prasības kandidātiem

- Augstākā izglītība ekonomikā
- Bilancspējīgs grāmatvedis/-e
- Pieredze grāmatveža amatā 2 gadi
- Amatam saistošo LR likumdošanas, normatīvo aktu un noteikumu pārzināšana
- Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
- Pieredze darbā ar grāmatvedības programmatūru Tildes Jumis
- Pieredze darbā ar Microsoft Dynamics AX tiks uzskatīta par priekšrocību

Uzņēmums piedāvā

Veiksmīgākais pretendents iegūs:
- Iespēju pilnveidoties augstā profesionālā līmenī
- Dinamisku darbu
- Atbalstu no izciliem kolēģiem
- Apmācības iespējas
- Veselības apdrošināšanu.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „GRĀMATVEDIS” lūdzam sūtīt uz SIA „DPA” Elizabetes iela 75, Rīgā, LV-1050, e-pastu: darbs@dpa.lv

Darba sludinājuma numurs
#42594

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 8. jūnijs
Ievadīts:
2008. gada 8. maijs

DPA (Datorprogrammu Apgāds) ir licencētas programmatūras izplatīšanas, izstrādes un konsultāciju sabiedrība, kas piedāvā pasaules vadošo ražotāju izstrādāto programmatūru Latvijas datorlietotājiem, kā arī uz Microsoft tehnoloģijām balstītu risinājumu ieviešanu vidējiem un lieliem uzņēmumiem un organizācijām.

Mūsu darbs ir izprast mūsu klientu prasības un nodrošināt tiem efektīvus risinājumus IT infrastruktūras, uzņēmumu pārvaldības un darbinieku kopdarbības jomās, lai klienti varētu koncentrēties uz to pamatdarbības mērķu sasniegšanu.

Sakarā ar darbības paplašināšanos, aicinām pievienoties mūsu komandai

Skatīt visu