Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Biroja administrators/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 177311

Darba sludinājuma numurs

177311

Darba apraksts

Galvenie dienesta pienākumi:

  • Ienākošo un izejošo dokumentu uzskaite.
  • Uzņēmuma lietvedības dokumentu, darījumu dokumentu un personāla lietu sagatavošana un aprites nodrošināšana.
  • Biroja ikdienas darba nodrošināšana ar nepieciešamiem materiāliem.
  • Dažādu dokumentu sagatavošana pēc vadītāja norādījumiem.
  • Asistēšana uzņēmuma vadībai un kolēģiem dažādu izejošo dokumentu sagatavošanā.
  • Biroja apmeklētāju uzņemšana.
  • Ienākošo telefona zvanu, e-pastu koordinēšana.

Prasības kandidātiem

Minimālās prasībās:

  • Vidējā speciālā izglītība lietvedībā vai augstākā/nepabeigta augstākā izglītība.
  • Iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā.
  • Valsts valodas prasmes līmenis ne zemāk C1.
  • Labas datorzināšanas.
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte.
  • Spēja strādāt intensīvos darba apstākļos.
  • Spēja plānot darbu un noteikt prioritātes.
  • Stresa noturība, spēja strādāt komandā.
  • Spēja ātri mācīties un apgūt jauno.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu.
  • Draudzīgus un atsaucīgus kolēģus.
  • Darba vietu VEF rajonā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 28. septembris
Ievadīts:
2017. gada 15. septembris