Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Biroja administrators/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Ienākošās informācijas saņemšana un koordinēšana;
  • Lietvedības organizēšana, dokumentu plūsmas nodrošināšana;
  • A/S Diena meitas uzņēmumu lietvedības sistēmas uzraudzība;
  • Sarakstes dokumentu izstrāde, dokumentu arhivēšana;
  • Sanāksmju administrēšana un protokolēšana;
  • Biroja preču sagādes nodrošināšana;
  • Dalība korporatīvo pasākumu organizēšanā;
  • Atbalsta sniegšana administrācijas darbiniekiem viņu ikdienas darbā.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze biroja darba organizēšanā;
  • Teicamas lietvedības zināšanas;
  • Laba datorprasme (MS Office, Internet);
  • Teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Iniciatīva un teicamas saskarsmes prasmes;
  • Precizitāte un atbildības sajūta.

  • Interesantu un atbildīgu darbu lielākā mediju koncerna ietvaros;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un veselības apdrošināšanu;
  • Profesionālās pilnveides un apmācības iespējas.

Cita informācija

Pieteikumu un CV lūdzam sūtīt uz AS DIENA personāla nodaļu ar norādi “Konkurss – Biroja administrators/ -e ” līdz 2006. gada 31.augustam. Mūsu adrese: Mūkusalas iela 15, Rīga, LV — 1004, e-pasta adrese: personals@diena.lv

Darba sludinājuma numurs
#14668

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 22. septembris
Ievadīts:
2006. gada 22. augusts

Akciju sabiedrība DIENA ir lielākais mediju koncerns Latvijā, tas izdod nacionālos un reģionālos laikrakstus, žurnālus un sniedz preses drukāšanas un izplatīšanas pakalpojumus.

Skatīt visu