Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Biroja administrators/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Eva Sistēmas, SIA turpina attīstību, tādēļ aicinām mūsu profesionālajai un enerģiskajai komandai pievienoties zinošus un talantīgus cilvēkus. Mēs jau 14 gadus nodarbojamies ar inovatīvu un zaļu apkures, ventilācijas, kondicionēšanas tehnoloģiju ieviešanu Latvijā.

Šobrīd meklējam uz pilnu slodzi biroja administratori (-u).

Meklējam precīzu, disciplinētu, pozitīvi domājošu komandas biedru ar savu iniciatīvu un vēlmi mācīties.

Pienākumi:

  • biroja tālruņa zvanu pieņemšana un reģistrācija;
  • dokumentu plūsmas pārraudzīšana, dokumentu reģistrācijas nodrošināšana;
  • standartveida līgumu utml. dokumentu sagatavošana;
  • biroja saimniecisko lietu kārtošana;
  • komunikācija ar valsts un pašvaldību institūcijām, dokumentu iesniegšana un saņemšana;
  • komunikācija ar ražotājiem, kravu pārvadātājiem, muitas iestādēm;
  • citi darbi, kas saistīti ar lietveža amata pildīšanu;

Prasības kandidātiem

  • precizitāte, atbildības sajūta, labas komunikācijas spējas;
  • izglītība vai pieredze lietvedībā;
  • datora un biroja tehnikas pārzināšana;
  • labas lv, ru, en valodas zināšanas;
  • kā priekšrocība tiks novērtētas vācu valodas zināšanas;
  • B kat. vadītāja apliecība;
  • novērtēsim zināšanas un prasmes grāmatvedībā, jurisprudencē, projektu vadībā.

Uzņēmums piedāvā

  • kļūt par atbalsta punktu dinamiskai komandai;
  • radīt skaistu kārtības un patīkamas atmosfēras sajūtu mūsu birojā un mācību telpā;
  • iepazīšanos ar inovatīviem risinājumiem un radošām personībām;
  • finansiālo novērtējumu par lieliskiem darba un personīgajiem rezultātiem;
  • pašattīstības un profesionālas mācību iespējas.

Pretendentiem ar invaliditāti tiks dota priekšrocība.
Sazināsimies tikai ar pretendentiem, kas būs izturējuši konkursa pirmo kārtu.

CV un pieteikuma vēstuli angļu valodā lūdzu sūtīt līdz 2017. gada 16. jūnijam.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#174288

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 18. jūnijs
Ievadīts:
2017. gada 5. jūnijs

Eva Sistēmas ir radošs Latvijas uzņēmums ar 14 gadu pieredzi apkures, ventilācijas un kondicionēšanas (AVK) sistēmās, kas nodrošina klientus un vadošos nozares uzņēmumus ar
• inovatīvām tehnoloģijām un augstākās kvalitātes produktiem,
• konsultācijām un atbalstu projektēšanā,
• iekārtu servisa apkalpošanu.
Eva Sistēmas kopš 2005. gada ir vairāku pasaules vadošo ražotāju pārstāvis :
SANYO (kondicionēšana), STIEBEL ELTRON (siltumsūkņi), ZEHNDER Comfosystems (vēdināšana), ZEHNDER Radiant Heating (griestu apkures paneļi), Paul ventilācijas sistēmas, Inventer (decentralizētā vēdināšana), Technibel/Argoclima (kondicionēšana), kā arī EMCO, S+S Regeltechnik un AXIMA Ref oficiālais pārstāvis Latvijā.
Ja Jūs meklējat augstas efektivitātes un uzticamas kalpošanā apkures, vēdināšanas vai siltumsūkņu sistēmas, tad piesakaties uz konsultāciju un mēs sagatavosim atbilstošāko piedāvājumu.
Mūsu uzņēmuma misija ir
• izglītojot, ieviešot un izplatot inovatīvas tehnoloģijas un risinājumus,
• radīt inteliģentus inženiertīklu projektus, kas dotu iespēju,
• ietaupīt dabas resursus, kas rezultātā,
• paaugstinātu mūsu klientu un Latvijas valsts konkurētspēju visā pasaulē!
Mūsu pievienotā vērtība veidojas no mūsu spējas atrast, atsijāt starp visiem pasaules ražotājiem labāko savā nozarē, tas nozīmē tādus risinājumus, kas izceļas ar augstu kvalitāti, inovatīvu pieeju un ekonomisku efektu. Tas nozīmē tādus ražotājus, kas ir gatavi apmācīt mūs un dalīties ar pieredzi risinājumu ieviešanā.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!