Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Biroja administrators

CV MARKET klients

Darba apraksts

*Pasūtījumu pieņemšana pa telefonu
*Preču pasūtīšana pa telefonu
*Pavadzīmju ievadīšana un apstrāde
*Pavadzīmju izrakstīšana

Prasības kandidātiem

  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Vēlēšanās strādāt un nopelnīt
  • Būt atbildīgam par uzticēto darbu
  • Spēja plānot un organizēt savu darbu
  • Lojalitāte kompānijai kurā strādā
  • Optimisms un pozitīva attieksme pret darbu, ko dara
  • Datorprasme ar Microsoft Office programmām
  • Prasme strādāt ar programmu Tildes Jumis tiks uzskatīta par priekšrocību

Uzņēmums piedāvā

*Darbs mūsdienīgā birojā ar mūsdienīgu biroja tehniku
*Darbs kopā ar atsaucīgiem un jautriem kolēģiem

Cita informācija

Savus pieteikumus un CV sūtīt uz SIA “Viss visapkārt tīrs” biroju Brīvības gatve 224, Rīga, LV 1039, Latvija, e-pasts aiga@vvt.lv vai faksu 7566305.

Darba sludinājuma numurs
#23525

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 24. maijs
Ievadīts:
2007. gada 24. aprīlis

Hagleitner Hygiene, Lotus Professional, Euromop, Norwex Professional, Columbus, Wesco oficiālais izplatītājs Latvijā SIA “Viss visapkārt tīrs” aicina darbā biroja administratoru.

Skatīt visu