Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Biroja menedžeris – sekretāre

CV MARKET klients

Darba apraksts

Biroja darba organizēšana
Atbalsta sniegšana kolēģiem un vadība
Dokumentācija

Prasības kandidātiem

Darba pieredze
Ļoti labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
Prasme strādāt ar datoru

Uzņēmums piedāvā

Patstāvīgu darbu radošā kolektīvā
Mūsdienīgus darba apstākļus
Atbilstošu atalgojumu

Cita informācija

Savu CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz pasta adresi:
SIA „CESARS”, Rāmuļu iela 1a, Rīga, LV-1005
Vai uz e-mail: atis@cesars.lv
Vai kandidēt caur CV Market sistēmu

Darba sludinājuma numurs
#9293

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 27. decembris
Ievadīts:
2005. gada 27. oktobris

SIA “CESARS” strādā jau septiņus gadus un ir viena no vadošajām kompānijām Latvijā, kura nodarbojas ar dažādu garšvielu, mērču un citu pārtikas produktu importu no daudzām pasaules valstīm (Āzijas, Eiropas, ASV). SIA “CESARS” ir oficiālais izplatītājs Latvijā tādiem starptautiski pazīstamiem ražotājiem un preču zīmēm kā ‘’KIKKOMAN”,”DANONE GROUP” (‘’HP”, ‘’Lea & Perrins”), ‘’G.COSTA & Co.Ltd.’’ (‘’Blue Dragon”, ‘’Curry Club”), ‘’Vilux”, ‘’Rajah”, ‘’Amoy”, u.c. un pārstāv šīs preču zīmes arī Igaunijā un Lietuvā.
SIA “CESARS” izplata savu produkciju lielākajos Latvijas veikalu tīklos (RIMI, SKY, VP MARKET, STOCKMAN u.c.) un veiksmīgi strādā HORECA sektorā, sadarbojoties ar labākajiem restorāniem (Kabuki, Sumo, Gambei, Vincents, Melnie mūki, u.c.) un viesnīcām (Radisson SAS, Park Hotel Maritim, Grand Hotel Palace u.c.) Viens no nozīmīgākajiem partneriem ir restorāni ar Japāņu un citu Āzijas valstu virtuvi kuriem bez piegādātajām plaši pazīstamajām preču zīmēm “Kikkoman” un ‘’Blue Dragon”, tiek piegādāti specifiski produkti no Japānas, Ķīnas,Korejas u.t.t.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!