Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Biroja tehnikas servisa inženieri

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Biroja tehnikas remonts un uzturēšana.

Prasības kandidātiem

  • Tehniska domāšana, priekšstati par mehāniku un elektroniku;
  • Autovadītāja apliecība.

Cita informācija

Papildu informāciju par vakancēm un pieteikuma anketu var atrast mūsu interneta lapā www.biroteh.lv/darbs.html vai piezvanot pa telefonu 7808788

Pieteikuma anketu un motivācijas vēstuli līdz 16.09.2003 sūtīt: pasta adrese: SIA 'BIROTEH', Mūkusalas iela 42, Rīga, LV-1004

E-pasts: job@biroteh.lv, fakss 7808799

Darba sludinājuma numurs
#1125

Sludinājums publicēts līdz:
16 septembris 2003
Ievadīts:
11 septembris 2003

SIA BIROTEH nodarbojas ar biroja tehnikas tirdzniecību un servisu Latvijas tirgū. Mēs piedāvājam kopētājus, vizuālās prezentācijas tehniku un datortehniku no tādiem pasaulē atzītiem ražotājiem kā Canon, Hewlett Packard, Compaq, Sanyo un citiem.

Skatīt visu