Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Biroja tehnikas tirdzniecības pārstāvji

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Biroja tehnikas tiešā pārdošana (zvani, vizītes pie klientiem);
  • Konsultācijas pa noteiktām preču grupām.

Prasības kandidātiem

  • Vēlme pārdot jaunāko biroja tehniku;
  • Latviešu un krievu, vēlams angļu valodu zināšanas;
  • Atbildības sajūta, komunikabilitāte un mērķtiecība.

Cita informācija

Papildu informāciju par vakancēm un pieteikuma anketu var atrast mūsu interneta lapā www.biroteh.lv/darbs.html vai piezvanot pa telefonu 7808788

Pieteikuma anketu un motivācijas vēstuli līdz 16.09.2003 sūtīt: pasta adrese: SIA 'BIROTEH', Mūkusalas iela 42, Rīga, LV-1004

E-pasts: job@biroteh.lv, fakss 7808799

Darba sludinājuma numurs
#1123

Sludinājums publicēts līdz:
2003. gada 16. septembris
Ievadīts:
2003. gada 11. septembris

SIA BIROTEH nodarbojas ar biroja tehnikas tirdzniecību un servisu Latvijas tirgū. Mēs piedāvājam kopētājus, vizuālās prezentācijas tehniku un datortehniku no tādiem pasaulē atzītiem ražotājiem kā Canon, Hewlett Packard, Compaq, Sanyo un citiem.

Skatīt visu